Yatırım

Yatırım Yaklaşımımız

Çeşitlilik

Uzun vadeli bir yatırım stratejisi kurmak için çeşitlendirilmiş bir portföyün korunması gerektiğine inanıyoruz. Piyasalar aşağı ya da yukarı yönlü dalgalanmalar yaşadığında, çeşitlilik stratejisi uzun vadede tutarlı bir getiri elde etmenize ve yatırım riskinizi azaltmanıza yardımcı olur.

Risk Uyarlaması

İyi bir yatırım, yatırımcıların risk toleransını dikkate alarak getiri sağlamada ne kadar başarılı olduğuyla değerlendirilir. Paladin olarak stratejimizi, emsallerine oranla daha az risk barındıran yatırım opsiyonları üzerine kuruyoruz. Yatırım süreçleri içinde, ek risk unsuru içermeden daha fazla getiri sunmanın yollarını araştırıyoruz.

Üstün Getiriler

Paladin olarak yatırımcılarımıza market ortalamalarının üzerinde getiri oranları sunmayı hedefliyoruz. Birincil lokasyonlardaki yüksek kaliteli ürünleri düşük maliyetlerle sunmaya odaklanıyoruz.

1) Doğrudan Yatırım

Yaklaşımımız

Uzun vadeli yatırımcı ilişkilerinin önemine inanıyoruz. Başarıyı, uzun vadeli yatırımcı ilişkileri ve ağızdan ağıza büyüyen bir yatırımcı potföyü olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle, yatırımlarınız konusunda kendi portföyümüz için gösterdiğimiz titizlikle yaklaşıyoruz ve büyük çerçeveyi tüm çıplaklığıyla göstermeyi ilke ediniyoruz. Yatırımcılarımıza ilgilendikleri marketlerde katma değer sağlamayı ve çekici yatırım seçenekleri sunmayı hedefliyoruz. Risk seviyelerine göre market ortalamalarının üzerinde cazip getiri oranları sunmayı araştırıyoruz.

Stratejimiz

Yatırımcılarımızın zamanla kendi benzersiz portföylerini oluşturabilmeleri adına uygun fırsatlar yaratmak için çalışıyoruz. Yüksek getiri oranları sunabilmek için yatırım şehirlerinde yüksek kaliteli, birincil lokasyonlardaki ürünleri daha düşük maliyetlerle sunmaya odaklanıyoruz. Yatırım döngüsünün tüm safhalarındaki olası fırsatları gözden geçirerek geliştirme projeleri, renovasyon, kiralama, ön satışlar, gayrimenkul yönetimi gibi durumun gerekliliklerine uygun ve gelişmiş yatırım stratejileri sunuyoruz. Yatırım sürecinde mülkün alınması, tasarımı, yeniden geliştirilmesi ve operasyonu gibi tüm safhalara dahil oluyoruz.

2) Sendikasyon

Güvence

Özellikle yurtdışındaki emlak sektörleri söz konusu olduğunda hakim olmadığınız bir pazarda yatırım yapmanın ne kadar zor ve hassas bir konu olduğunun farkındayız. Gayrimenkul yatırımı yaparken titiz davranan yatırımcılarımızı anlıyoruz çünkü biz de Paladin olarak aynı yaklaşımı benimsiyoruz. Yatırımlarınız konusunda bize güvenmenizi önemsiyoruz ve yatırım yapmayacağımız bir projede yer almanızı istemeyeceğimizi bilmenizi istiyoruz. Sendikasyon projelerinde yer alarak yatırımcılarımız ile birlikte hissedar oluyoruz.

Sorunsuz Yatırım

Problemlerinizi çözmemize izin verin. Günlük yaşamın akışında bir gayrimenkulü aktif olarak yönetmek fazlasıyla zorlayıcı olabilir. Ortaya çıkabilecek problemlerle uğraşmak zorunda kalmadan somut bir varlığa yatırım yapmanız mümkün. Sendikasyon projelerine yatırım yaparak anlaşma akışına doğrudan erişiminizin olduğu ve sorunlarınızın sizin adınıza çözüldüğü bir yatırım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Anlaşma Akışına Erişim

Anlaşma akışına erişebilmenin rahatlığını yaşayın. Sendikasyon projeleri kısıtlı sayıda yatırımcı ve belirli bir miktarda yükseltilecek sermaye içerir. Sendikasyon anlaşmalarında belirlenmiş zaman dilimleri için nakit akışı ve getiri oranları ile ilgili detaylı analizler yapılır. Listelenen emlak fonlarına kıyasla volatiliteleri çok daha düşüktür.