Misyon

Paladin Grup gayrimenkul alanında geliştirme, danışmanlık, yatırım ve işletme konuları dahil olmak üzere uçtan uca servis veren bir şirkettir. İstanbul’da kurulmuş olmakla birlikte, İngiltere, Portekiz, İspanya ve Yunanistan gibi, Avrupa’nın çeşitli ülkelerine ve Amerika’ya uzanan bir hizmet ağı bulunmaktadır.

Gayrimenkul geliştirme, danışmanlık ve yatırım alanlarında bulunduğu ülkelere değer katan projeler geliştirmeyi veya bunlara aracılık etmeyi kendine ilke edinmiştir. İstanbul Şişli’deki Elmadağ Projesiyle gayrimenkul sektöründeki yatırımlarına başlayan Paladin, kurulduğundan beri yurt içi ve yurt dışı birçok proje için ilgili izinlerin alınmasında, yapılmasında, finansman bulmasında ve satılmasında faaliyet göstermiştir.

Şirket, partnerleri ve müşterileri ile uzun yıllar sürecek, karşılıklı güven ilkesine dayanan ilişkiler kurabilmeyi misyon edinmiştir. Partnerlerine ve müşterilerine, bulundukları risk seviyelerine uygun olarak pazar ortalamalarının üzerinde getiri sağlarken; mülk seçimi, satın alma süreci, tasarım, geliştirme ve işletme safhalarının hepsinde hizmet sunmaktadır.

Gayrimenkul geliştirme konusundaki yaklaşımı, büyüme ve değer kazanmayı sağlayacak temel göstergeleri barındıran pazarlara yoğunlaşmayı içerir. Deneyimli ekibi, değerlendirilen her yatırımı mimari, imarsal, yapısal ve finansal açılardan dikkatlice inceler. Ekip, mülkün alımı, izinlerin çıkarılması, inşaat yönetimi, gayrimenkul yönetimi ve satışına kadar bütün süreçte yer alır.

Paladin, entelektüel ve finansal sermayesini, yenilikçi tasarım çözümleri ile bir araya getirerek hem müşterilerine hem de topluma fayda sağlayacak projelerin parçası olmaya özen gösterir. Halihazırda Türkiye genelinde gayrimenkul geliştirme projeleri bulunur. Amerika, İngiltere, Portekiz, İspanya ve Yunanistan gibi ülkelerde şirket portföyünü geliştirmenin yanı sıra müşterilerinin portföyleri için yatırım hizmetleri sunmaktadır.